NutrilonBebilon.cz

Výrobci

Reklama
Nutrilon na Bebilon.cz Nutrilon a Bebilon - kojenecká mléka

Nutrilon na Bebilon.cz

Má vaše dítě rádo Nutrilon? Kupujte Bebilon!

První internetový obchod, který se výhradně zaměřil na prodej sušeného kojeneckého mléka Bebilon od společnosti Nutricia, u nás prodávaného pod známějším názvem Nutrilon. Toto úzké zaměření nám dovoluje pružně reagovat na Vaše objednávky, které ještě tentýž den zpracujeme a Vaše kojenecké mléko vám dodáme do druhého pracovního dne.

AKCE - při odběru 6 kusů Bebilonu, český Nutrilon, je POŠTOVNÉ ZDARMA!!

 

OBCHOD JE POZASTAVEN DO ODVOLÁNÍ !!     zumba

Proč neprodáváme:

Podnik, který podléhá schválení podle nařízení (ES) č. 853/2004 a je uveřejněn na seznamu schválených podniků, má povinnost označovat zboží oválným razítkem, identifikační značkou.

Které podniky nedodržují výše uvedené evropské nařízení:

Holandský závod firmy Nutricia a. s. pro Českou republiku (jedná se hlavně o výrobky 400 g balení Nutrilon HA a Nutrilon Comfort) a polský závod firmy NUTRICIA Polska (výrobky Bebilon).

Co z toho plyne:

Tyto výrobky by se neměly prodávat na území České republiky potažmo Evropského společenství. Podle ředitele odboru veterinární hygieny, ochrany veřejného zdraví a ekologie MVDr. Jana Váňi se jednotlivé KVS budou touto záležitostí zabývat s cílem zamezit prodej těchto výrobků.

Závěr:

V České republice v současné době dochází k částečnému pozastavení distribuce zmiňovaných výrobků a to zejména výrobků Bebilon, které svojí nízkou cenou konkurují totožnému Nutrilonu. Podle vyjádření firmy NUTRICIA Polska se o tomto problému ví, nicméně neoznačování výrobků je záměrné, ve snaze zabránit distribuci mimo Polský trh, který se zdá být benevolentnější k evropské legislativě. Co se týče výrobků Nutrilon, tak i když jednání KVS s českou firmou Nutricia a.s. již započalo, žádné konkrétní kroky se nedějí. Hold pravidlo stejného metru zde neplatí pro všechny.

Zdroj: Bebilon.cz

Košík  

(prázdný)

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Nejprodávanější

Prozatím nejsou žádné nejprodávanější produkty

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky